Tak, tady jsou moje výtvory. Udělal jsem toho víc, ale o všechno jsem přišel díky virům. Jednalo se o tři epizody (možná je udělám znovu). Dříve jsem také udělal několik map pro Half-Life Deathmatch, ale jen jedna stojí za umístění. Nějaké plány mám, ale to až v budoucnu.

 

 

 

 

Freeman's Return

Jedná se o single-player epizodu zaměřenou na venkovní boj proti vojákům. Je to moje první epizoda a moc jsem to ještě neuměl, takže neočekávejte skvělý leveldesign. Spíš mě šlo o něco reálnějšího, takže jsem pozměnil damage. Místy bitvu venku komplikuje křoví. Příběh se odehrává po té, co agent v obleku nabídnul Gordonovi práci. Ten odmítl, a tak ho agent svrhnul do bitvy, kde údajně nemá možnost vyhrát. Gordonovi se ale podařilo utéct, a potom bloudil dlouhou dobu po domově Xeňáků, až našel portál zpátky na Zem.

Velikost: 2,21 MB, délka 8 map, verze: 1.2   STÁHNOUT

 

 

  

 

 

 

Freeman's Return II

Další epizoda, která příběhem navazuje na první. Když se Gordon dostal za barikádu krystalů, tak zavřel jeden z portálů, ale nato nastal zádrhel kudy zpět. Opět bloudil po Xenu a našel další portál. Potom se prokousává bitvami až ho nakonec agent v obleku chytí a přinutí ho přijmout.

Epizoda je zaměřena na vnitřní boj (venku je jenom jedna mapa) proti téměř všemu co je v Half-Lifeu. Řekl bych, že první epizoda je možná trochu zábavnější, ale takhle lépe vypadá a je možná obtížnější.

Velikost: 1,37 MB, délka 8 map, verze 1.1   STÁHNOUT

 

Cold Experiment v1

Zastavená epizoda, pracuji na lepší verzi. Můžete si ji ale stáhnout. Potřebujete ale Spirit.

Velikost: 0,8 MB, délka 2 mapy a 1 nehotová, verze 1   STÁHNOUT

 

 

Mapy pro Half-Life deathmatch

Battlefield version 2 - STÁHNOUT