25.8.2004 - Cold Experiment - nová epizoda

Dělal jsem první verzi s tím, že udělám něco s lepším leveldseignem, ale potom jsem potřeboval inspiraci, pustil OP4 a přestalo se mi to líbit, tak to dělám znovu. Řekl jsem si, že tu zastavenou verzi umístím sem na stránky. Potřebujete ale Spirit. 

 

25.4.2004 - Nové stránky a Freeman's Return II ke stažení

Dokončil jsem epizodu Freeman's Return II, takže si ji můžete stáhnout. Také jsem přestěhoval svoje stránky sem, protože na starém byl limit pro velikost souborů jenom 512 kB a epizody jsem musel kouskovat. Takže ... užijte si to.

 

23.02.2004 - 2. ČÁST JE NA SVĚTĚ 

Za týden jsem stačil vytvořit další tři mapy. Čtvtá je ve venkovním prostředí (DAYLIGHT), další dvě jsou uvnitř komplexu Black Deep (původně to měl být sklad jaderného odpadu, ale neměl jsem představu jak to udělat). Berte v úvahu, že to nedělám pořád, jenom když mám čas a náladu. Takže buďte trpěliví. U šesté mapy se poprvé bude déle loadovat, protože se mi spolu s mapami do souboru nevešel node graph. Doufám, že se vám to bude líbit.

 

18.02.2004 - KNIHA NÁVŠTĚV 

Přidal jsem knihu návštěv. Prosím, pište tam názory na epizodu. Ve FR2 asi nebude skald jaderného odpadu, jak jsem sliboval, protože nemám představu jak to má vypadat. 

 

16.02.2004 - FREEMAN'S RETURN 1 KE STAŽENÍ 

Nevím, jak dlouho na serveru www.halflife.cz download nefungoval, ale přesto děkuji webmasterovi za umístění. Napravil jsem to a máte to v sekci EPIZODY. Freeman's Return jedna mi zůstal, protože jako jedinou epizodu jsem ho měl zálohovaný na CD.

 

15.02.2004 - DALŠÍ MAPA 

Mám hotové další tři mapy, ale potřebuju ještě trochu předělat začátek, takže přidávám část 1 ve verzi 1.1. Stáhněte to, protože jsem tam přidal právě tu třetí mapu.

 

11.02.2004 - NEJSEM MRTVÝ 

Už je to víc než rok, co jsem tady naposledy aktualizoval. Za tu dobu jsem udělal jednu epizodu a tři rozdělal. Vždycky jsem přišel o zdrojáky. Ať už formátováním nebo kvůli virům. Teď jsem se vzpamatoval a přicházím rovnou s novou epizodou. Je to Freeman's Return 2.